Akcesoria dla ryb

Aktywne filtry

Posiadamy akcesoria dla ryb, dzięki którym poczują się jak w swoim naturalnym środowisku. Dostępne są między innymi korzenie ozdobne roślin oraz dekoracje w formie wulkanów i zamków. Akcesoria pełnią nie tylko funkcję estetyczną, ale również pozwalają schować się rybkom w stresujących dla nich sytuacjach. Akcesoria do akwarium, które znajdziecie w naszej ofercie pomogą każdemu miłośnikowi akwarystyki stworzyć w swoim domowym zaciszu zachwycający zbiornik pełen życia. Szeroki wybór produktów ułatwia zadbanie o zdrowie ryb oraz optymalne funkcjonowanie całego akwarium.

Szklane termometry to bardzo praktyczne akcesoria akwariowe, które umożliwiają utrzymanie w zbiorniku właściwej temperatury wody - jest to bardzo ważne, szczególnie w przypadku egzotycznych roślin oraz ryb. Precyzyjne oraz niezawodne modele zadbają o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców akwarium.

Akcesoria akwarystyczne, które pomagają utrzymać zbiornik w czystości to odmulacze. Wszystkie modele w naszej kolekcji są proste w obsłudze oraz w pełni bezpieczne dla ryb. Wysoką skutecznością działania wyróżniają się też czyściki magnetyczne, złożone z dwóch części - to wygodny sposób na oczyszczanie szyby z glonów, bez potrzeby moczenia rąk w wodzie. Znajdziecie też u nas szeroki wybór siatek oraz różnego rodzaju przyssawek.

Osprzęt do akwarium, taki jak lampy ledowe dodaje zbiornikowi eleganckiej i nowoczesnej prezencji. Nie tylko zapewnia idealne oświetlenie akwarium oraz wyjątkowy wizualny efekt, ale też dba o naturalne środowisko ryb. Atutem lamp ledowych jest długowieczność oraz energooszczędność. Aby akwarium cieszyło oczy domowników nie może w nim zabraknąć również dekoracji. Gadżety do akwarium takie jak tła dekoracyjne, ceramiczne naczynia czy ozdoby w formie czaszek to akcesoria do akwarium, które sprawią, że będzie ono unikalne oraz jedyne w swoim rodzaju.