Grzałki do akwarium

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Decydując się na hodowlę ryb, koniecznym zakupem jest grzałka. To niewielki sprzęt, który podgrzewa wodę i zapewnia rybom optymalną temperaturę. Nowoczesne modele są wyposażone w termostat i chronią ryby przed przegrzaniem. Posiadamy grzałki do akwarium sprawdzonych producentów, które cechuje wysoka jakość i bezawaryjna praca.

Grzałki do akwarium – i ich rodzaje

Grzałki do akwarium wewnątrzfiltrowe są to grzałki umieszczone w filtrach głównie zewnętrznych. Największą ich zaletą jest to, że zajmują dosyć małą ilość miejsca i nie przeszkadzają w użytkowaniu, co przy filtrach zewnętrzych jest sporym atutem, ze względu na to, że filtr sam w sobie zajmuje sporo miejsca na zewnątrz akwarium.

Grzałki uniwersalne są bardzo popularnymi grzałkami do akwarium i są jednym z podstawowych narzędzi do ogrzewania wody we wszelkiego rodzaju akwarium. Ten rodzaj grzałek do akwarium jest najlepszym wyborem dla nowym akwarystów, którzy dopiero tworzą swoje pierwsze akwarium. Uniwersalne grzałki do akwarium cechują się dosyć dobrą jakością i stosunkowo niską ceną. Najczęściej stosuję się takie grzałki do akawarium o pojemności do 50 litrów. Grzałki uniwersalne znajdziesz w kilku zestawach m.in są one w zestawie z termostatem wpudowanym wewnątrz grzałki.

Dobrym rozwiązaniem dla twojego akwarium mogą okazać się również grzałki podżwirowe co jak sama nazwa mówi umieszcza się je pod żwirem na dnie akwarium. Dzięki czemu grzałka do akwarium, którą zastosujesz będzie ukryta na dnie i spowoduję większe skupienie wszystkich oczu na wizualnej aranżacji akwarium oraz na jego mieszkańcach.

Grzałka do akwarium, która wyróżnia się trwałością

Każdy hodowca rybek wie, że grzałka do akwarium ma swoje słabe punkty - najcześciej są to styki, które na skutek utleniania metalu z upływem czasu ulegają zanieczyszczeniu, obniżając precyzję ogrzewania. Grzałka do akwarium Aquael, którą znajdziecie w naszej ofercie wyposażona została w nowatorskie rozwiązanie. Jej styki zostały pokryte złotem, które praktycznie się nie utlenia oraz jest niemal w pełni obojętnie chemicznie. Dzięki temu problem utlenienia zostaje wyeliminowany, a grzałka z termostatem do akwarium posłuży zadowolonym akwarystom przez naprawdę długi czas.

Jaka grzałka do akwarium? Postaw na nowatorskie rozwiązania

Wśród naszej oferty chętnie wybierana jest również szklana grzałka do akwarium z termostatem, wyróżniająca się elektronicznym, bardzo precyzyjnym termostatem. Dzięki temu, że utrzymuje dokładność temperatur do +/- 0,4 stopnia Celsjusza możne być wykorzystywana do leczenia niektórych chorób ryb, takich jak ospa rybia. System ONE TOUCHE sprawia, że jej obsługa jest niezwykle komfortowa i intuicyjna. Ta grzałka akwarystyczna to wybór na wiele lat, ponieważ nie posiada ani mechanicznych styków, ani innych części podatnych na zużycie. Co więcej, jej działanie oraz informowanie o temperaturze możliwe jest dzięki diodom LED, co przyczynia się do jeszcze łatwiejszej obsługi.

Każda grzałka akwarystyczna w naszym sklepie jest kalibrowana oraz testowana w laboratorium, dzięki czemu gwarantuje dokładność i bezpieczeństwo wszystkim miłośnikom podwodnego życia. Modele dostępne w ofercie to jedne z najbardziej zaawansowanych technicznie urządzeń, pojawiających się na naszym rynku. Mała grzałka do akwarium, dzięki swoim kompaktowym rozmiarom i ciemnym kolorom nie rzuca się w oczy, ale wyśmienicie wypełnia swoją funkcję.