Kasia Pawlik

O mnie:

Jestem Kasia, i od kilku lat jestem zafascynowana światem psów. Zawsze była to moja pasja, ale dwa lata temu zdecydowałam się przenieść z mężem do Norwegii, kraju o bogatej tradycji hodowlanej i treningowej psów. Wybraliśmy ten kraj, aby być bliżej przyrody, poczuć spokój, a przede wszystkim, by móc w pełni zająć się tym, co kocham najbardziej – psami.

W Norwegii odkryłam zupełnie nowy wymiar tej pasji. Tutaj, w otoczeniu gór i fiordów, można spotkać różnorodne rasy psów, od elkhoundów po husky. Zajmuję się wolontariatem w schroniskach oraz organizuję warsztaty i szkolenia z zakresu tresury i dobrostanu psów.

Często spędzam czas na mojej werandzie z widokiem na malownicze fiordy, z laptopem na kolanach i moim wiernym retrieverem u boku. Stąd piszę artykuły, tworzę filmy i planuję nowe treści, które mają na celu edukować właścicieli psów oraz promować humanitarne traktowanie naszych czworonożnych przyjaciół.

Mam nadzieję, że dzięki moim działaniom uda się zwiększyć świadomość na temat potrzeb psów, ich zachowań i tego, jak można z nimi komunikować się w sposób, który jest dla nich zrozumiały. Czuję, że właśnie tutaj, w Norwegii, mogę w pełni realizować swoje marzenia i przekazywać innym to, co dla mnie najważniejsze.