• gigaKARMA Kościerzyna
  • Adres: C.H. Stary Browar, Słodowa 3, 83-400 Kościerzyna
  • Telefon: 721 213 121

O naszym sklepie zoologicznym w Kościerzynie

Gigakarma, czyli sklep zoologiczny Kościerzyna to miejsce dla wszystkich miłośników zwierząt. Znajdziesz tu najlepsze na rynku akcesoria dla tych mniejszych, i większych przyjaciół człowieka. Nasz sklep zoologiczny zaopatrujemy w karmę najlepszych producentów, tak aby dostarczyć czworonogom odpowiednich substancji odżywczych, niezbędnych do prawidłowego rozwoju. Wiemy również o tym, że zarówno mruczki, jak i psy bywają czasami znudzone, dlatego znajdziecie u nas duży wybór zabawek oraz przysmaków, które umilą czas nawet najbardziej wymagającym czworonogom.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem, który oferuje GigaKarma -zarówno sklep zoologiczny online, jak i placówka stacjonarna. Dzięki doświadczeniu w sprzedaży artykułów dla zwierząt, możemy zagwarantować, że nasz internetowy sklep zoologiczny dostarcza produktów najwyższej jakości, w szybki i sprawny sposób. Tak, aby zarówno domowe pupile, jak i ich właściciele byli w pełni usatysfakcjonowani.

Jesteśmy także najlepszym sklepem akwarystycznym i terrarystycznym w Kościerzynie

Gigakarma to nie tylko sklep dla czworonożnych przyjaciół. Nasz sklep akwarystyczny oferuje wszystko, co niezbędne, aby założyć oraz utrzymać akwarium swoich marzeń. Zdajemy sobie sprawę, że hodowla ryb w zaciszu domowym to fascynujące, ale i czasochłonne hobby. Dlatego oferujemy kompleksowe wyposażenie oraz fachową obsługę. Sklep akwarystyczny Kościerzyna posiada bogaty asortyment pełen profesjonalnego sprzętu. Z nami stworzysz od samych podstaw, warunki idealne do życia różnych gatunków zwierząt oraz roślin.

Terrarystyka to również i twoje hobby? Sklep terrarystyczny Kościerzyna to miejsce właśnie dla ciebie! Terrarystyka to nasza życiowa pasja, dlatego współpraca z innymi pasjonatami jest samą przyjemnością. Znajdziesz u nas wszystkie niezbędne akcesoria do wyposażenia swojego terrarium. Stawiamy na wysoką jakość akcesoriów, tak aby płazy i gady w zaciszu domowym czuły się jak w naturalnym środowisku. Nasz sklep terrarystyczny zadba o odpowiednie oświetlenie, wilgotność, ogrzewanie oraz rośliny w terrarium twojego pupila.