Krople do oczu TRIXIE PRO CARE - preparat czyszczący 50ml

19,00 zł

Krople do oczu dla psa lub kota. Pielęgnują, oczyszczają i łagodzą oczy Twojego pupila. 

Krople do oczu dla psa i kota TRIXIE PRO CARE - preparat czyszczący 50ml | gigaKARMA

Krople do oczu dla psa Pro Care to płyn stworzony specjalnie do czyszczenia oczu (i ich okolic) u psów i kotów lub innych małych zwierząt.
Oczyszcza, odświeża i zapobiega sklejaniu powiek.
Łatwy w aplikowaniu, dzięki wygodnemu zakraplaczowi.
Do stosowania przy użyciu bawełnianych wacików.

Krople do oczu dla psa i kota Trixie Pro Care - uwalnia w delikatny sposób okolice oczu od brudu i kurzu.

Regularne stosowanie Kropli do oczu dla psa gwarantuje ochronę przed sklejaniem się oczu, zapobiega również ich ropieniu itp.

Krople do oczu dla psa i kota TRIXIE PRO CARE - Skład: wyciągi z roślin, aqua purif

Twój pupil mruży oczy, które są przekrwione oraz zaczerwienione? Pojawia się w nich ropna wydzielina ? Pies zaczyna pocierać łapką okolice chorego oka? Ulgę mogą przynieść mu krople do oczu dla psa.

Krople do oczu na podrażnione oczu u naszego pupila

Zapalenie spojówek to powszechna dolegliwość, która często przytrafia się czworonożnym przyjaciołom. Może być wywołana przez kurz, pył albo bakterie. Nierzadko przyczyną przykrych dolegliwości jest również alergia. Aby przynieść pupilowi szybką ulgę, warto zaaplikować mu specjalne krople do oczu dla psa, które nawilżą suche oko oraz pomogą pozbyć się zanieczyszczeń.

Krople do oczu dla psa - jakie?

Jeżeli czynnikiem, który spowodował przykre dolegliwości naszego psa są bakterie, warto zastosować krople do oczu dla psa z antybiotykiem. Natomiast, gdy oczy czworonoga są szczególnie wrażliwe, można postawić na delikatne krople do oczu dla psa, które pełnią funkcję nawilżającą oraz służą do codziennej pielęgnacji. Przydatne mogą okazać się również antybakteryjne płyny, służące do przemywania oczu oraz powiek.

Krople do oczu dla psa - Kiedy warto używać ?

Krople do oczu dla psa najczęściej zaleca się używać przy występowaniu zacieków pod oczami u psów. Bakterie znajdujące się wewnątrz oka prowadzą do zapalenie spojówek, co jest powodem mocnego łzawienia naszego psa. Warto zauważyć, że bakterie odpowiedzialne są za przemianę koloru (np. białego) włosów naszych psów na kolor brązowy. Co zrobić, gdy brązowe zacieki wystąpią u Twojego psa ? Leczy się to zazwyczaj dosyć prosto. Zaleca się krople do oczu dla psa TRIXIE PRO CARE - stosując te krople do oczu dla psa idealnie poradzisz sobie z tym problemem.

Krople do oczu dla psa - Wybierz Trixie Pro Care!

Nie wiesz jakie krople do oczu dla psa będą najlepszym wyborem ? Nie ma na to prostej odpowiedzi bo wszystko zależne jest od potrzeb Twojego pupila. Jednym z lepszych wyborów są krople do oczu dla psa Trixie Pro Care, które szybko radzą sobie z brzydkimi, brązowymi zaciekami pod oczami u psów jak również kotów. Krople dla psa do oczu Trixie Pro Care są również skuteczne na zapalenie spojówek oraz zmniejszenie łzawienia u Twojego czworonoga. Jeśli natomiast nie jesteś pewny, że te Krople do oczu dla psa są dobrym wyborem - poproś o konsultację znanego Ci lekarza weterynarii, a na pewno ułatwi Ci to najlepszy wybór Kropli do oczu dla psa tak, aby wszystkie problemy z zaciekami i oczami Twojego psa zniknęły!

Trixie