• Chwilowo niedostępne
Delikan MAXIMO Maintenance
  • Delikan MAXIMO Maintenance

Delikan MAXIMO Maintenance 20kg

195,00 zł

Delikan MAXIMO Maintenance 20kg to kompletna karma dla psów dużych ras o zmniejszonej aktywności. Klasa Premium. Nie zawiera pszenicy i soi.

Delikan MAXIMO Maintenance - wysokiej jakości karma sucha dla psa

Delikan MAXIMO Maintenance to kompletna karma dla psów dużych ras o zmniejszonej aktywności.

Delikan MAXIMO Maintenance - wysokojakościowe suszone mięso z kurczaka (30%) zapewnia łatwo przyswajalne źródła białka. Kukurydza, gluten kukurydziany i ryż dostarczają potrzebne węglowodany. Tłuszcze (tłuszcz drobiowy 5%, olej z łososia 1,3%) zapewniają kwasy tłuszczowe Omega 3, Omega 6 i są dobrym źródłem energii. Warzywa (groszek, marchew) dostarczają organizmowi nie tylko z podstawowych naturalnych witamin, ale także mają pozytywny wpływ na układ trawienny i działania narządów wewnętrznych psa. Zawartość suplementów chondroprotekcyjnych, mineralnych i witamin pomagają utrzymać ciało w dobrej kondycji. Karma zawiera także probiotyczne składniki, które utrzymują mikroflorę jelitową. Nie zawiera pszenicy i soi.

Delikan MAXIMO Maintenance skład: mięso (suszone mięso z kurczaka 30%) i produkty pochodzenia zwierzęcego (wątroby kurczaka 4%), zboża i produkty zbożowe (ryż, kukurydza, gluten kukurydziany, nasiona lnu), oleje i tłuszcze (tłuszcz drobiowy , olej z łososia 1,3% i olej lniany), dodatki do poprawy aparatu ruchu (chondroterapeutyczne), juka, probiotyki, witaminy i minerały.

Delikan MAXIMO Maintenance sposób karmienia: karma serwowana na sucho lub wsypana do letniej wody lub bulionu. Przy podawaniu namoczonej karmy, zaleca się podawanie po 10 minutach, aż granulki wchłoną płyn. Przy karmieniu suchą karmą należy koniecznie zapewnić wystarczającą ilość świeżej wody do picia.

Delikan MAXIMO Maintenance przechowywanie: karmę przechowywać w chłodnym, suchym i przewiewnym miejscu. Przechowywać w zamkniętym pojemniku.

Delikan MAXIMO Maintenance skład Analityczny: Białko surowe 22%, Tłuszcz surowy 10%, Włókno surowe Popiół 8,2

delikan-maximo-maintenance 20kg

D-1009
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.