Delikan SUPRA Lamb and Rice
  • Delikan SUPRA Lamb and Rice

Delikan SUPRA Lamb and Rice 1kg

18,90 zł

Karma Delikan SUPRA Lamb and Rice 1kg jest przeznaczona dla psów dużych ras z wrażliwym organizmem, w wieku od 8 miesięcy. Nie zawiera pszenicy i soi.

Ilość
Chwilowo niedostępne

Delikan SUPRA Lamb and Rice 1kg - Karma sucha dla psów dużych ras z wrażliwym organizmem

Delikan SUPRA Lamb and Rice to kompletna karma, wyprodukowana z najwyższej jakości surowców dostępnych na światowych rynkach, klasa Super Premium. Karma Delikan SUPRA Lamb and Rice jest przeznaczona dla psów z wrażliwym organizmem, w wieku od 8 miesięcy. Suszone mięso  (jagnięcina -  21,5 %), unikalne źródło substancji odżywczych o wysokiej zawartości substancji mineralnych i niskiej zawartości tłuszczów. Kukurydza, gluten kukurydziany i ryż dostarcza potrzebne sacharydy. Nie zawiera pszenicy i soi.

Tłuszcze w karmie Delikan SUPRA Lamb and Rice (tłuszcz zwierzęcy i olej łososiowy, olej słonecznikowy) zapewniają źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6 i są wysokiej jakości źródłem energii o optymalnych proporcjach. Substancje chroniące tkanki chondroidalne wraz z dodatkami mineralnymi i witaminami optymalizują rozwój aparatu ruchowego. (dodatek witaminy C wpływa na produkcję kolagenu w stawach), korzystnie wpływa na wzrost sierści (nadmiernemu wypadaniu, przywraca naturalny połysk). Dodane jarzyny (groch, marchew, suszone wysłodki z buraków cukrowych) dostarczają organizmowi nie tylko ważne witaminy i włókno w naturalnej formie, ale również korzystnie wpływa na strawność karmy. W karmie tej są zawarte również prebiotyki i składniki probiotyczne tworzące mikroflorę jelitową.

Delikan SUPRA Lamb and Rice składniki: Rośliny zbożowe i produkty zbożowe (ryż, kukurydza, gluten kukurydziany, kiełki pszenicy, siemię lniane), mięso(suszone mięso jagnięce 21,5 % ) i produkty pochodzenia zwierzęcego ( hydrolizowane wątróbki drobiowe 5,5 %) tłuszcze i oleje (tłuszcz zwierzęcy 6%, olej łososiowy  1,8 %, olej lniany, olej słonecznikowy), jarzyny (groch, marchew, wysłodki z buraków cukrowych) dodatki poprawiające stan aparatu ruchowego (ochrona tkanek chondroidalnych), juka, prebiotyki, probiotyki, witaminy i substancje mineralne.

Delikan SUPRA Lamb and Rice sposób karmienia: karma serwowana na sucho lub wsypana do letniej wody lub bulionu. Przy podawaniu namoczonej karmy, zaleca się podawanie po 10 minutach, aż granulki wchłoną płyn. Przy karmieniu suchą karmą należy koniecznie zapewnić wystarczającą ilość świeżej wody do picia.

Delikan SUPRA Lamb and Rice przechowywanie: karmę przechowywać w chłodnym, suchym i przewiewnym miejscu. Przechowywać w zamkniętym pojemniku.

Delikan SUPRA Lamb and Rice skład Analityczny: Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 11%, Włókno surowe 3,8%, Popiół 6,5%

Delikan-SUPRA-Lamb-and-Rice

D-1017