Delikan SUPRA Puppy
  • Delikan SUPRA Puppy

Delikan SUPRA Puppy 1kg

15,90 zł

Karma Delikan SUPRA Puppy 1kg jest przeznaczona dla szczeniąt wszystkich ras w wieku od 1 do 12 miesięcy. Klasa Super Premium. Nie zawiera pszenicy i soi.

Ilość
Chwilowo niedostępne

Delikan SUPRA Puppy 1kg - Super Premium Karma sucha dla szczeniąt 

Delikan SUPRA Puppy to Karma klasy Super Premium, wyprodukowana z najwyższej jakości surowców dostępnych na światowych rynkach. Karma Delikan Supra Puppy jest przeznaczona dla szczeniąt wszystkich ras w wieku od 1 do 12 miesięcy. Suszone mięso w formie mączki (drobiowe, rybie – zawartość (41%) zapewnia lekkostrawne źródło białek. Kukurydza, gluten kukurydziany i ryż dostarcza potrzebne sacharydy. Nie zawiera pszenicy i soi.

Tłuszcze w karmie Delikan SUPRA Puppy (tłuszcz drobiowy i olej łososiowy, olej słonecznikowy) zapewniają źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6 i są wysokiej jakości źródłem energii. Substancje chroniące tkanki chondroidalne wraz z dodatkami mineralnymi i witaminami optymalizują rozwój aparatu ruchowego. (dodatek witaminy C ma wpływ na produkcję kolagenu w stawach) Dodane warzywa (groch, marchew, suszone wysłodki z buraków cukrowych) dostarczają organizmowi nie tylko ważne witaminy i włókno w naturalnej formie, ale również korzystnie wpływa na strawność karmy. W karmie Delikan SUPRA Puppy  są zawarte również prebiotyki i składniki probiotyczne tworzące mikroflorę  jelitową.

Delikan SUPRA Puppy składniki: Mięso ( suszone mięso drobiowe 41% mięso rybie 2,8%) i produkty pochodzenia zwierzęcego ( hydrolizowane wątróbki drobiowe 4,6 %) rośliny zbożowe i produkt zbożowe (ryż, kukurydza, gluten kukurydziany, siemię lniane), tłuszcze i oleje (tłuszcz drobiowy 11 %, olej łososiowy 2,5 %, olej lniany, olej słonecznikowy), jarzyny (groch, marchew, wysłodki z buraków cukrowych) dodatki poprawiające stan aparatu ruchowego (ochrona tkanek chondroidalnych), juka, prebiotyki, probiotyki, witaminy i substancje mineralne.

Delikan SUPRA Puppy sposób karmienia: karma serwowana na sucho lub wsypana do letniej wody lub bulionu. Przy podawaniu namoczonej karmy, zaleca się podawanie po 10 minutach, aż granulki wchłoną płyn. Przy karmieniu suchą karmą należy koniecznie zapewnić wystarczającą ilość świeżej wody do picia.

Delikan SUPRA Puppy przechowywanie: karmę przechowywać w chłodnym, suchym i przewiewnym miejscu. Przechowywać w zamkniętym pojemniku.

Delikan SUPRA Puppy skład analityczny: Białko surowe 34%, Tłuszcz surowy 20%, Włókno surowe 2,9%, Popiół 4,6%

Delikan-SUPRA-Puppy-1kg

D-1018