SMYCZ FLEXI NIEBIESKA LINKA XS 3m
  • SMYCZ FLEXI NIEBIESKA LINKA XS 3m

SMYCZ FLEXI New Classic NIEBIESKA LINKA XS 3m (8kg)

39,00 zł

Smycz Flexi Niebieska Automatyczna Classic XS 3 metry to idealna smycz flexi niebieska dla psów o wadze do 8 kg.

Ilość
Chwilowo niedostępne

Smycz Flexi Niebieska Linka New Classic - automatyczna, łatwa w użyciu smycz flexi niebeiska dla psa

Automatyczna smycz Flexi Niebieska Classic pozwala na lepszą kontrolę nad czworonogiem, jest łatwa w użytkowaniu, a dzięki wygodnemu dopasowaniu do dłoni właściciela powoduje stabilność i bezpieczeństwo podczas spacerów.

Smycz flexi Niebieska posiada automatycznie zwijająca i rozwijająca się linkę oraz funkcje blokującą, dzięki czemu można sterować czworonogiem i w każdej chwili z łatwością przywołać go do siebie , a pies ma swobodę w poruszaniu.

Smycz Flexi Niebieska najważniejsze cechy:

  • Rozmiar XS: dla psów ważących do 8 kg
  • Funkcja blokująca smycz flexi: wystarczy nacisnąć i zablokować przycisk, żeby zatrzymać rozwijanie smyczy, dzięki temu możesz w każdej chwili zatrzymać i przywołać psa
  • Długość 3 metry
  • Solidna elastyczna linka.

Spacery - uwielbiają je zarówno psy, jak i ich właściciele. Obowiązkowym elementem każdego wyjścia z pupilem jest smycz. Każdy, kto ceni wygodne, praktyczne oraz nowoczesne rozwiązania z pewnością doceni smycz Flexi w modnym niebieskim kolorze.

Smycz Flexi niebieska - dlaczego warto?

Pragniesz, aby twój czworonożny przyjaciel na spacerach cieszył się większym poczuciem swobody oraz mógł bezpiecznie eksplorować teren ? Doskonałym rozwiązaniem może okazać się smycz Flexi niebieska, która automatycznie zwija się sama w razie potrzeby. Wyposażona w trwały i solidny mechanizm zapewni mnóstwo radości zarówno czworonogom, jak i ich właścicielom.

Smycz Flexi niebieska - dla kogo?

Smycz automatyczna okaże się niezastąpiona, gdy nie chcemy puszczać psa luzem, ale pragniemy zapewnić mu dużo ruchu. Dzięki temu nawet w mieście możemy zadbać o jego bezpieczeństwo. Smycz Flexi niebieska jest też wygodna dla właściciela. Polecana jest szczególnie psom, które nauczone są chodzić na smyczy i chętnie reagują na komendy.

Smycz Flexi Niebieska - Wszystkie zalety jej posiadania

Smycz Flexi Niebieska charakteryzuje bardzo dobra jakość i świetny mechanizm wypuszczania taśmy. Zawsze prężnie napięta dzięki czemu nigdy nie zwisa, a za pomocą niezawodnego systemu hamowania kontrola nad psem jest bardzo łatwa. Smycz Flexi Niebieską można utrzymaj na jednym poziomie rozciągnięcia dzięki zaledwie jednemu przycisku. Opiekun psiaka dzięki temu przycisku ma łatwą i trwałą kontrolę nad swoim pupilem. Smycz Flexi Niebieska została stworzona tak, aby bez trudu dało się jej używać tylko jedną ręką.

Smycz Flexi Niebieska - Idealna dla Twoich rąk

Smycz Flexi Niebieska jest to idealnie dopasowująca się smycz do każdego rodzaju dłoni. Opływowy kształt oraz trwały o stabilny uchwyt umożliwia bezproblemową kontrolę nad twoim pupilem, jak i pozwala na użytkowanie jej jedną dłonią w łatwy i przyjemny sposób. Jej idealne dopasowanie zwiększa stabilność w dłoni, co bardzo mocno polepsza wygodę oraz bezpieczeństwo podczas spacerów z Twoim psem.

Smycz Flexi Niebieska - Wysokiej jakości produkt

Smycz Flexi Niebieska stworzona jest z bardzo wysokiej jakości, mocnego materiału, który nadaję jej odporność na przeróżne uszczerbki mechaniczne. Smycz Flexi Niebieska jest stworzona z materiału bezpiecznego w użyciu i nie powodującego alergii. Dodatkowo daję pełen komfort i trwałość dłoni nawet podczas brzydkiej pogody.

Smycz Flexi Niebieska - Taśma stworzona dla wygody

Nowoczesna technika rozbudowane linie produkcyjne powodują najwyższą jakość wytworzonych Smyczy Flexi, dzięki temu Smycz Flexi Niebieska jest niewrażliwa na zadrapania i skręcanie się. Mechanizm jej jest bardzo wytrzymała i pozwala na łatwe zwijanie i rozwijanie się podczas użytkowania, co powoduję wieloletnie użytkowania tych smyczy przez właścicieli.

0528