Lista produktów marki Farmina

Farmina to nie tylko karma dla zwierząt.Firma dokłada starań, aby spełniać wszystkie potrzeby futrzaków oraz ich właścicieli.

Historia Farminy rozpoczęła się w 1965 roku, kiedy doktor Francesco Russo założył Russo Feed – firmę specjalizującą się w sektorze paszowym, która działała w południowych Włoszech. W 1999 syn Franceska, doktor Angelo Russo, który dołączył do firmy ojca, zdał sobie sprawę z potencjału, jaki przedstawiał sektor pasz dla zwierząt hodowlanych i postanowił wkroczyć na rynek. To właśnie w tym czasie zaczął współpracować z angielską firmą Farmina Pet Foods z siedzibą w Ingatestone, która przyczyniła się do ważnych badań i opracowywania nowych receptur. W ciągu kilku następnych lat, w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku, firma zwiększyła swoją produkcję z 1,5 tony do 12 ton na godzinę. Jednocześnie pracowano nad nowymi liniami produktów, które spełniałyby coraz bardziej wymagające i szczególne potrzeby rynku.

Dzisiaj, po wielu latach współpracy Russo Feed i grupy Farmina Pet Foods firma produkuje 10 linii, pięć przeznaczonych dla kotów i pięć dla psów: Cibau, Team Breader Dog, Team Breader Cat, Ecopet, Fun Dog, Vet Life Formula Dog, Vet Life Formula Cat, Cimiao, Matisse oraz Fun Cat. Każda z linii oferuje zróżnicowane formuły w zależności od wieku, wielkości, rasy oraz stylu życia naszych czworonożnych przyjaciół. Karma jest sprzedawana w Europie, krajach arabskich oraz Ameryce Łacińskiej w opakowaniach od 400 g do 20 kg. Wydajność produkcyjną zakładu w Noli (Neapol) powiększono niedawno o dwie nowe siedziby: w SĂŁo Paulo w Brazylii oraz w Indija w Serbii.

Farmina to nie tylko karma dla zwierząt. Firma dokłada starań, aby spełniać wszystkie potrzeby futrzaków oraz ich właścicieli, czego przykładem jest strona internetowa www.farminachannel.com poświęcona psom i kotom. Strona jest najczęściej odwiedzana we Włoszech, liczy ponad 10 000 subskrybentów i odnotowuje ponad dwa miliony odsłon każdego miesiąca. Farmina to historia sukcesu we  włoskim wydaniu, która rozpoczęła się ponad czterdzieści lat temu. W tej historii tradycja i doświadczenie są podstawą dla tworzenia nowych produktów i usług, mających na celu zadowolenie naszych czworonożnych przyjaciół i ich przybranych rodzin.

Jest 94 produktów.

Pokazano 1-24 z 94 pozycji