Filtruj według

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0,076 kg - 1 kg

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 129,00 zł

Pompy napowietrzające

Pompy napowietrzające stanowią nieodzowny element wyposażenia akwarium. Dbają o prawidłowe dotlenienie akwariów, gdzie tlen zostaje rozmieszczony równomiernie. Pompa stymuluje przepływ wody, co zmniejsza stres u ryb i stwarza im warunki do życia podobne do tych, które występują w naturalnym środowisku. W naszej ofer

...

cie znajdziecie pompy napowietrzające, które wyróżniają się wysoką jakością, wydajną pracą oraz atrakcyjną stylistyką.

Kompaktowa pompka napowietrzająca do akwarium charakteryzuje się niskim poborem prądu oraz wyjątkowo małymi rozmiarami - jednocześnie zapewniając wydajną pracę. To doskonałe rozwiązanie dla posiadaczy niedużych zbiorników. Dzięki wygodnemu pokrętłu można starannie dopasować ilość pompowanego powietrza do konkretnego akwarium oraz jego mieszkańców.

Natomiast modele dostępne w zaokrąglonych dyskowatych kształtach, ułatwiają utrzymanie urządzenia w czystości. Tego typu pompa napowietrzająca do akwarium posiada dwa lub jeden wylot powietrzna w zależności od modelu. Ergonomiczne pokrętła umieszczone na górnej części obudowy ułatwiają płynną regulację wydajności.

Natomiast jeżeli priorytetem dla ciebie jest cisza, proponujemy wyjątkowo cichy i nowoczesny napowietrzacz membranowy, który wyróżnia się zredukowanym do minimum poziomem wibracji oraz hałasu. Pompki napowietrzające do akwarium, które dostępne są w naszej ofercie produkowane są w Polsce, co gwarantuje wysoką jakość oraz pełną dostępność wszystkich akcesoriów.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz