Pompy napowietrzające

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Pompy napowietrzające stanowią nieodzowny element wyposażenia akwarium. Dbają o prawidłowe dotlenienie akwariów, gdzie tlen zostaje rozmieszczony równomiernie. Pompa stymuluje przepływ wody, co zmniejsza stres u ryb i stwarza im warunki do życia podobne do tych, które występują w naturalnym środowisku. W naszej ofercie znajdziecie pompy napowietrzające, które wyróżniają się wysoką jakością, wydajną pracą oraz atrakcyjną stylistyką.

Kompaktowa pompka napowietrzająca do akwarium charakteryzuje się niskim poborem prądu oraz wyjątkowo małymi rozmiarami - jednocześnie zapewniając wydajną pracę. To doskonałe rozwiązanie dla posiadaczy niedużych zbiorników. Dzięki wygodnemu pokrętłu można starannie dopasować ilość pompowanego powietrza do konkretnego akwarium oraz jego mieszkańców.

Natomiast modele dostępne w zaokrąglonych dyskowatych kształtach, ułatwiają utrzymanie urządzenia w czystości. Tego typu pompa napowietrzająca do akwarium posiada dwa lub jeden wylot powietrzna w zależności od modelu. Ergonomiczne pokrętła umieszczone na górnej części obudowy ułatwiają płynną regulację wydajności.

Natomiast jeżeli priorytetem dla ciebie jest cisza, proponujemy wyjątkowo cichy i nowoczesny napowietrzacz membranowy, który wyróżnia się zredukowanym do minimum poziomem wibracji oraz hałasu. Pompki napowietrzające do akwarium, które dostępne są w naszej ofercie produkowane są w Polsce, co gwarantuje wysoką jakość oraz pełną dostępność wszystkich akcesoriów.