• Chwilowo niedostępne
Dr lucy mydełko mops szare 120g
  • Dr lucy mydełko mops szare 120g

Dr lucy mydełko mops szare 120g

30,89 zł
Ręcznie robione mydełko na bazie naturalniej gliceryny o bajecznie egzotycznych zapachach do...
Ilość
Chwilowo niedostępne

Ręcznie robione mydełko na bazie naturalniej gliceryny o bajecznie egzotycznych zapachach do codziennej pielęgnacji skóry dłoni. Nie zawiera SLS i SLES. Każdy produkt jest zapakowany w kartonik.

Dostępne w różnych kolorach:

Białe o zapachu orange + kokos. Zawiera aloes, który nawilża, koi, przyspiesza odbudowę włókiem kolagenowych. Polecamy dla skóry suchej i podrażnionej.

Kremowe o zapachu orange oil + kokos. Zawiera aloes, który nawilża, koi, przyspiesza odbudowę włókiem kolagenowych. Polecamy dla skóry suchej i podrażnionej.

Zielone o zapachu cytrusowym. Zawiera glinkę zieloną Montmorillonite bogatą w mikroelementy. Przyspiesza gojenie, doskonale sprawdzi się na podrażnionej skórze.

Szare o zapachu cytrusowym. Zawiera glinkę zieloną Montmorillonite, która przyspiesza gojenie, i węgiel aktywny bambusowy, który działa przeciwzapalnie i oczyszcza z nadmiaru sebum. Polecamy dla skóry trądzikowej i tłustej.

Czarne o zapachu kokos. Zawiera aloes, który nawilża i koi, oraz węgiel aktywny bambusowy, który działa przeciwzapalnie i oczyszcza z nadmiaru sebum. Polecamy dla skóry tłustej i skłonnej do podrażnień.

Waga: 120 gram


DR LUCY
13699