Lista produktów marki Brit

Brit - VAFO PRAHA s.r.o. jest firmą rodzinną z prywatnym kapitałem. Produkcja, dystrybucja oraz rozwój Premium i Super premium żywność dla zwierząt. Założona w czerwcu 1994 - ponad 20 lat tradycji i doświadczenia, 115 pracowników.

Produkcja roczna: 65 000 t. Eksport do 55 krajach na całym świecie. Produkowane marki: Brit, Brit Care, Carnilove, Petit.

Nasza filozofia: Szanujemy, zdrowie i dobry stan zwierząt domowych naszych klientów. Odmawiamy badań na zwierzętach laboratoryjnych. Jesteśmy absolutnie przeciwko wszelkim okrucieństwom wobec zwierząt i odrzucamy wszystkie formy wykorzystywania zwierząt. Nie używamy żadnych składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierząt

Zarządzanie jakością: Zdrowie zwierząt jest priorytetem naszej polityki i zasad. Za pomocą świeżo przygotowanego kurczaka lub łososia produkujemy karmy premium i super premium według najlepszej receptury. Nie korzystamy z soi, rynkownych składników oraz GMO. Produkcja Brit ma certyfikat jakości zgodnie z ISO 9001 i HACCP standard jakości.

Produkcja: Prowadzimy trzy nowoczesne fabryki w Czechach. Nasze produkty są dystrybuowane z nowego magazynu centralnego, który jest w Rudna koło Pragi.

Aktywne filtry